Pojemnik zawiera 283 gramy kleju.

Klej w sprayu jest przeznaczony do łatwego i samodzielnego wykonywania opaski lepowej na drzewie. Opaska może być wykonana z folii strech lub z gąbki poliuretanowej dzięki której drzewo lepiej oddycha pod opaską.

Zamówienie

Sposób użycia:

Po założeniu opaski na drzewo należy potrząsnąć energicznie pojemnikiem aż do momentu kiedy kulka umieszczona w puszce dobrze rozmiesza klej wewnątrz puszki.

Nawet jeśli masz przerwę w pracy i w trakcie używania, staraj się co chwilę potrząsnąć puszką. Następnie, skieruj niebieski wylot na główce puszki na powierzchnię, którą chcesz pokryć klejem. Z odległości ok. 15 cm rozpylaj klej, aż pokryje się równomiernie warstwą kleju. Nie kieruj strumienia na ludzi i zwierzęta i inne rzeczy aby uniknąć wypadku i zniszczenia. Klejem możesz pokrywać wszystkie materiały, takie jak karton, drzewo, plastik, szkło.

Klej nadaje się idealnie, do odławiania insektów biegających i latających. Aby zwiększyć skuteczność takiej pułapki, można do klejącej powierzchni przykleić jakiś atraktant lub feromon.

Feromony na szrotówka kasztanowcowiaczka, mole spożywcze, mole odzieżowe, trojszyki, muszki owocówki, szkodniki drzew owocowych takie jak: owocówka śliwkóweczka i owocówka jabłkóweczka, znajdziesz w naszej ofercie.

Jeśli masz problem napisz a my ci doradzimy e-mail: tedan@tedan.pl